(Polski) Drzwi wewnętrzne (Polski) WYJĄTKOWY MEBEL W TWOIM DOMU

(Polski) Każde drzwi, niezależnie od pełnionych funkcji, wpływają na wygląd wnętrza. Ważne jest zatem, aby miały styl zgodny z wystrojem wnętrza. Staramy się, aby każdy nasz wyrób był unikalnym elementem podkreślającym styl całego budynku.
Drzwi wewnętrzne wykonujemy na indywidualne zamówienia z uwzględnieniem potrzeb i gustów Klientów. Produkujemy drzwi tradycyjnie otwierane (przylgowe i bezprzylgowe), przesuwne w zabudowie kasety WIM lub w systemie naściennym. Wszystkie nasze drzwi wewnętrzne są wykonywane z futryną opaskową obejmującą ścianę. Konstrukcję skrzydła stanowi rama z drewna sosnowego klejonego, a wykończeniem może być okleina dębowa, orzechowa, czereśniowa, z drewna egzotycznego (mahoń sapeli, wenge) lub okleina modyfikowana.

(Polski) DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

(Polski) My wiemy co czyni produkt wyjątkowo pięknym, dlatego każdy z naszych wyrobów w procesie produkcji poddawany jest ręcznej obróbce, aby jeszcze lepiej wydobyć szczegóły detali.
Dzięki temu otrzymujesz produkt luksusowy i dopracowany w każdym calu.

(Polski) NIEOGRANICZONA ILOŚĆ WZORÓW

(Polski) Przygotowaliśmy dla Ciebie kilkadziesiąt różnych wzorów drzwi wewnętrznych. Od modeli nowoczesnych, przez klasyczne aż po bogato zdobione, …ale na tym nie koniec! Jeśli tylko chcesz możemy zaprojektować dla Ciebie indywidualny unikatowy wzór.
Warto się wyróżniać.

(Polski) KATALOG DRZWI WEWNĘTRZNYCH

(Polski) Zobacz jak różnorodne mogą być wzory naszych drzwi wewnętrznych

(Polski) Otwórz katalog

(Polski) POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

(Polski) Zapoznaj się z dokładną specyfikacją techniczną naszych produktów.